Plavky 2019

Pánské plavky

e-shop pánske plavky

Vstúpiť do e-shopu

Je čas obléct se do plavek! Pro mnohé muže a pány je však výběr jakéhokoli zboží, byť jen vzdáleně souvisejícího s módou, velmi nepříjemným zážitkem. Zde vám trochu poradíme a pomůžeme vám vybrat si parádní pánské plavky.

Letos stejně jako v předchozích letech budou mít hlavní slovo kraťasové plavky. Slipovým plavkám již odzvonilo a dnes je uvidíte víceméně pouze u starší generace anebo ve sportu (podobně jako dámské jednodílné plavky). Největší oblibu si získávají kraťasové plavky s křiklavými vzory pastelových barev. Nejčastější jsou „havajská“ témata, která k plážovým radovánkám příjemně ladí.

Vzhled však není všechno. Velmi důležitý je také materiál plavek, který musí být pohodlný a také by měl co nejrychleji schnout, není to jen otázka komfortu, ale i ochrany zdraví. Za nákupem plavek nemusíte vyrážet do kamenných obchodů, v online obchodech najdete nepřeberný výběr značek, které vás jen napadnou. Mezi nejoblíbenější patří dlouhodobě Adidas, Puma, Nike nebo Reebok, ale také například Speedo.

Vstúpiť do e-shopu